به گزارش روابط عمومی، در راستای فعالیت های امور رفاهی ورزشی و روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در خصوص برگزاری بازدیدهای علمی، تفریحی و فرهنگی، با اطلاع رسانی قبلی بازدید یک روزه از پل طبیعت و برج میلاد در روز جمعه مورخ 96/6/24 با حضور اعضای سازمان برگزار گردید.

ابتدا اعضا از پل طبیعت تهران که یک پل دو طبقه پیاده‌رو و غیرخودرویی است و در منطقه عباس‌آباد تهران قرار دارد بازدید نمودند. این پل که از نمادهای شهر تهران است از عرض بزرگراه مدرس می‌گذرد و بوستان‌های طالقانی در شرق و آب و آتش در غرب را به هم متصل می‌کند. معمار و طراح این پل خانم مهندس لیلا عراقیان است.

سپس بازدید کنندگان از پل طبیعت به سمت برج میلاد عزیمت نمودند، برج میلاد نام برج مخابراتی چندمنظوره است که در شمال غربی تهران، پایتخت ایران قرار دارد. این برج با ارتفاع ۴۳۵ متر، بلندترین برج ایران، ششمین برج بلند مخابراتی جهان و نوزدهمین سازهٔ بلند جهان است. این برج با ۱۳ هزار متر زیربنا از نظر وسعت کاربری سازهٔ رأس برج در میان تمامی برج‌های مخابراتی دنیا مقام نخست را دارد. برج میلاد به دلیل بلندی بسیار و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است و از این رو، یکی از نمادهای پایتخت ایران به شمار می‌آید.


گالری