کسب دو رتبه اول و سوم جشنواره نشریات صنعت ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

اولین جشنواره ملی نشریات تخصصی صنعت ساختمان به همت شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین همکاری چشمگیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها با حضور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، عضو هیات نظارت بر مطبوعات در مجلس شورای اسلامی، و رئیس شورای مرکزی در تاریخ 12/10/97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این جشنواره که با هدف فرهنگ سازی و ارتقای سطح کیفی نشریات صنعت ساختمان کشور و ارائه الگوی مناسب برای آنان در دو بخش نشریات ملی منتشره در حوزه صنعت ساختمان و نشریات استانی که توسط سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانهای سراسر کشور منتشر شده بود، برگزار گردید و مورد استقبال گسترده مطبوعات و جراید تخصصی سراسر کشور قرار گرفت.

در این جشنواره و در مهلت تعیین شده 25 استان با 81 اثر شامل فصلنامه، خبرنامه و ویژه نامه شرکت کردند که آثار رسیده در بخش های مقالات برتر، مصاحبه، خبر، گزارش و تیتر برتر مورد ارزیابی هیئت داوران متشکل از داوران برجسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و متخصصان ساختمان خارج از حوزه سازمان نظام مهندسی ساختمان قرار گرفت. در بخش آثار برون سازمانی نیز جمعاً 31 اثر از جراید و مطبوعات تخصصی ساختمان از تهران و برخی استان ها شرکت کردند.

شایان ذکر است، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین در پی اعلام نتایج داوری، موفق به کسب دو رتبه کشوری در بخش‌های خبرنامه "بازتاب"، مقام اول و همچنین فصلنامه مهندسی ساختمان، مقام سوم کشوری شد.

گفتنی است شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در سنوات قبل نسبت به برگزاری دو دوره از جشنواره نشریات درون سازمانی در استان قزوین و جزیره کیش اقدام نموده و این جشنواره در تداوم جشنواره های مذکور برگزار شد.


گالری