دیدار اعضای هیأت مدیره سازمان قزوین با فرمانده کل سپاه پاسداران استان

اعضای هیأت مدیره سازمان به منظور عرض تسلیت به سپاه پاسداران و اعلام آمادگی برای انجام تکلیف پس از شهادت سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی" با فرمانده کل سپاه پاسداران استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در این نشست با اظهار تاسف نسبت به این جنایت دشمنان و عرض تسلیت برای این مصیبت اظهارکرد: کشور ما مدیون رشادت‌‌های این این شهید بزرگوار است و بدون شک نام این قهرمان در تاریخ جاودان می‌ماند و به عنوان سمبل ثبت می‌شود.

 سیدکاظم مجابی با بیان این‌که مردم قدرشناس زحمات شهید سلیمانی هستند در برگزاری و حضور در مراسم ایشان اعضای سازمان همراهی خوبی داشتند، تصریح کرد: حضور پرشور و خالصانه آنها در مراسم تشییع، مصداق این ادعا است و امیدواریم افکار ایشان چراغ راه مسیر و اهداف ما قرار گیرد.

وی با اشاره به تعامل تنگاتنگ میان سازمان نظام مهندسی ساختمان با بسیج مهندسان به ویژه در رشته عمران و ساختمان عنوان کرد: در این سازمان سعی شده در انجام کارها با اتکا به نگاه بسیجی گام برداشته شود درهمین راستا توجه به مباحث آموزشی، فرهنگی و مذهبی را در اولویت قرارداده‌ایم.

مجابی با بیان این‌که سازمان نظام مهندسی ساختمان در این حوزه‌ها نسبت به دیگر تشکل‌ها نقش‌‌های ارزنده‌ای ایفاء کرده است، بیان کرد:  نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد تا جای ممکن اهدف و سیاست‌‌های مورد نظر بسیج مهندسین را به خوبی پیاده سازی کند، چراکه الزام می‌دانیم نظام مهندسی ساختمان علاوه بر مسولیت‌ها و وظایف تخصصی در حوزه‌‌های دیگر نقش آفرینی کند.

شهید سلیمانی، حامی تمامی مستضعفان جهان بود

عباس وثیق‌نیا، نایب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز با اشاره به روحیه انسان دوستانه و قهرمانه سپهد شهید سلیمانی بیان کرد: ایشان حامی تمامی مستضعفان جهان بوده از این رو در حفظ راه او خود را مسوول می‌دانیم تا کشور به سرافرازی برسد.

یدالله کاظمی، خزانه دار سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز در این نشست با اظهارتاسف از این ضایعه اظهارکرد: برای حضور در مراسم تشییع این بزرگوار از سوی سازمان کاروانی به تهران اعزام شد، چراکه همه واقف هستیم ایشان برای حفظ میهن فداکاری‌‌های زیادی داشتند.

شهادت شهید سلیمانی، وحدت را در کشور تقویت کرد

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) نیز در این نشست با بیان این که شهادت سپهبد شهید سلیمانی، وحدت و انسجام را در کشور تقویت کرد، افزود: ملت قدرشناس فرزند خود هستند و با حضور یکپارچه ارادت خود را نسبت به این شهید بزرگوار نشان دادند.

سردار محمد شاهرخی با اشاره به دقت و توجه شهید سلیمانی نسبت به انجام صحیح کارها تصریح کرد: ایشان خود را وقف مردم کرده بود و برای اعتلاء و آسایش مردم تلاش می‌کرد، همواره نیز سعی داشت خدمات او پنهان بماند.

 وی با بیان این که در 52 کشور برای ابراز ارادت به این شهید تجمع برگزار شد، اضافه کرد: در ادامه راه این شهید بزرگوار خدمت به مردم را اولویت می‌دانیم تا مردم در رفاه و معنویت قرارگیرند.


گالری