دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران) همزمان با جایزه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به صورت مشترک میان وزارت کشور و شورای عالی استان‌ها، شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تهران آذر ماه امسال در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

رویداد مذکور با رویکرد "تاب آوری و سلامت شهری" با همکاری مدیریت شهری کلان‌شهرها و مراکز استان‌ها، استانداری‌ها، دانشگاه ها، مراکز تحقیقات و نوآوری، شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و... برنامه ریزی شده است.

مجمع شهری تهران در پنج قالب کتاب، پایان نامه، طرح پژوهشی، طرح های نوآورانه و مقاله آثار تولید شده دو سال اخیر را دریافت می نماید. از مهمترین برنامه‌های جانبی می‌توان به معرفی نوآوری‌های مدیریت شهری، برگزاری بخش نمایشگاهی جشنواره با هدف ترویج یافته‌های علمی، برگزاری پنل‌های تخصصی مرتبط با محورهای ۱۶ گانه جشنواره، تقدیر از مدیران حامی پژوهش و سازمان‌های پیشرو در زمینه پژوهش‌های شهری اشاره نمود.

 اطلاعات تکمیلی و ارسال اثر از طریق سایت مرکز مطالعات به آدرس http://rpc.tehran.ir و سایت جشنواره جهت ارسال اثر به آدرس http://Tuf.tehran.ir در دسترس می‌باشد.


گالری